- Počasí
- Omán
- Al Batinah North
- Suhár
Aktuální počasí Suhár
Aktuální počasí přímo pro město Suhár. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 28°C |
