- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Strážnice
Aktuální počasí Strážnice
Aktuální počasí přímo pro město Strážnice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
