- Počasí
- Polsko
- Malopolské vojvodství
- Libiąż
Aktuální počasí Libiąż
Aktuální počasí přímo pro město Libiąż. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1032 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
