- Počasí
- Rusko
- Lipetsk Oblast
- Strakhovka
Aktuální počasí Strakhovka
Aktuální počasí přímo pro město Strakhovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
