- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Šternberk
Aktuální počasí Šternberk
Aktuální počasí přímo pro město Šternberk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
