- Počasí
- Rusko
- Tatarstan Republic
- Stepnoy Zay
Aktuální počasí Stepnoy Zay
Aktuální počasí přímo pro město Stepnoy Zay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | -1°C |
