- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Staraya
Aktuální počasí Staraya
Aktuální počasí přímo pro město Staraya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
