- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Dalucun
Aktuální počasí Dalucun
Aktuální počasí přímo pro město Dalucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
