- Počasí
- Ukrajina
- Khmelnytskyy Oblast
- Stara Ushytsya
Aktuální počasí Stara Ushytsya
Aktuální počasí přímo pro město Stara Ushytsya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
