- Počasí
- Afghánistán
- Logar
- Spīn Dzag Ghar
Aktuální počasí Spīn Dzag Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Spīn Dzag Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
