- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Spērah
Aktuální počasí Spērah
Aktuální počasí přímo pro město Spērah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
