- Počasí
- Spojené státy americké
- New Jersey
- South Plainfield
Aktuální počasí South Plainfield
Aktuální počasí přímo pro město South Plainfield. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
