- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Nuohuoping
Aktuální počasí Nuohuoping
Aktuální počasí přímo pro město Nuohuoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
