- Počasí
- Spojené státy americké
- New Jersey
- South Plainfield
Aktuální počasí South Plainfield
Aktuální počasí přímo pro město South Plainfield. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
