- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Soseoho
Aktuální počasí Soseoho
Aktuální počasí přímo pro město Soseoho. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
