- Počasí
- Rusko
- Yamalo-Nenets
- Soromlogas’
Aktuální počasí Soromlogas’
Aktuální počasí přímo pro město Soromlogas’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -30°C |
| Normál: | -8°C |
