- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Hjógo
- Sonechō
Aktuální počasí Sonechō
Aktuální počasí přímo pro město Sonechō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
