Aktuální počasí Sól
Aktuální počasí přímo pro město Sól. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
