- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Sofiyawend
Aktuální počasí Sofiyawend
Aktuální počasí přímo pro město Sofiyawend. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
