- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Sofiyawend
Aktuální počasí Sofiyawend
Aktuální počasí přímo pro město Sofiyawend. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
