- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Smentsevo
Aktuální počasí Smentsevo
Aktuální počasí přímo pro město Smentsevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 7°C |
