Aktuální počasí Slimnic
Aktuální počasí přímo pro město Slimnic. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (12:00) do 2. 6. (10:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
