- Počasí
- Afghánistán
- Oruzgan
- Jalēzaī
Aktuální počasí Jalēzaī
Aktuální počasí přímo pro město Jalēzaī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 36°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
