- Počasí
- Litva
- Tauragė County
- Skardinė
Aktuální počasí Skardinė
Aktuální počasí přímo pro město Skardinė. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (18:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
