- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Siyantang
Aktuální počasí Siyantang
Aktuální počasí přímo pro město Siyantang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 26°C |
