- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Sin-gi
Aktuální počasí Sin-gi
Aktuální počasí přímo pro město Sin-gi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
