Aktuální počasí Simulia Gobināthpur
Aktuální počasí přímo pro město Simulia Gobināthpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 44°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 30°C |
