Aktuální počasí Sīāh Larz
Aktuální počasí přímo pro město Sīāh Larz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
