- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Shui’ao
Aktuální počasí Shui’ao
Aktuální počasí přímo pro město Shui’ao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 17°C |
