- Počasí
- Uzbekistán
- Surxondaryo
- Sho‘rchi
Aktuální počasí Sho‘rchi
Aktuální počasí přímo pro město Sho‘rchi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
