- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Shizhuang
Aktuální počasí Shizhuang
Aktuální počasí přímo pro město Shizhuang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
