- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Jamagata
- Shirotori
Aktuální počasí Shirotori
Aktuální počasí přímo pro město Shirotori. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
