- Počasí
- Afghánistán
- Khowst
- Shīn Kōld
Aktuální počasí Shīn Kōld
Aktuální počasí přímo pro město Shīn Kōld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
