- Počasí
- Afghánistán
- Paktia
- Mullāyānō Kalā
Aktuální počasí Mullāyānō Kalā
Aktuální počasí přímo pro město Mullāyānō Kalā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
