- Počasí
- Rusko
- Transbaikal Territory
- Shilka
Aktuální počasí Shilka
Aktuální počasí přímo pro město Shilka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-6°C
pocitově -14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 2°C |
