- Počasí
- Rusko
- Transbaikal Territory
- Shilka
Aktuální počasí Shilka
Aktuální počasí přímo pro město Shilka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -2°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 1°C |
