- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Shilipu
Aktuální počasí Shilipu
Aktuální počasí přímo pro město Shilipu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
