- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukušima
- Kusano
Aktuální počasí Kusano
Aktuální počasí přímo pro město Kusano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
