- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Shigeng
Aktuální počasí Shigeng
Aktuální počasí přímo pro město Shigeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
