- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Sheikhan
Aktuální počasí Sheikhan
Aktuální počasí přímo pro město Sheikhan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 25°C |
