Aktuální počasí Shaykh Wādī
Aktuální počasí přímo pro město Shaykh Wādī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
