- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Shangri-La
Aktuální počasí Shangri-La
Aktuální počasí přímo pro město Shangri-La. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
