Aktuální počasí Shangkan
Aktuální počasí přímo pro město Shangkan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 23°C |
