- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Sha’er
Aktuální počasí Sha’er
Aktuální počasí přímo pro město Sha’er. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
