- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Vysokoye
Aktuální počasí Vysokoye
Aktuální počasí přímo pro město Vysokoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
