- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Shadatong
Aktuální počasí Shadatong
Aktuální počasí přímo pro město Shadatong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
