- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Severovo
Aktuální počasí Severovo
Aktuální počasí přímo pro město Severovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -7°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
