- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Seperovići
Aktuální počasí Seperovići
Aktuální počasí přímo pro město Seperovići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 19. 5. (17:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
