- Počasí
- Brazílie
- Minas Gerais
- Sem Peixe
Aktuální počasí Sem Peixe
Aktuální počasí přímo pro město Sem Peixe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
