Aktuální počasí Chāhūd
Aktuální počasí přímo pro město Chāhūd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
45°C
pocitově 52°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 35°C |
